GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mockaservis 12396255
nr 1239 6255
Mockaservis
3 delar, Nysilver, 1930-tal. Höjd: 8 - 16
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:37:36
26/2 01:01:50
100 kr
4/3 19:32:36
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.